1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

tr-HV.07 » SGHM'den Teşvikli Uçuşlar

Gönderilme zamanı: 31 Ara Pzt, 2012 16:49
gönderen Kamil16
Teşvikli Uçuş için ilk talep ATLASJET'ten geldi.

AtlasJet, IĞDIR'a teşvikli uçmak için müracaat edecek.

http://www.olay.com.tr/haber/ekonomi/ye ... 35689.html

http://www.sondakika.com/haber/haber-te ... r-4209284/

Gönderilme zamanı: 01 Oca Sal, 2013 13:46
gönderen mustafaguler
Bursa'nın adının geçmesi şaşırttı beni açıkçası...

İzmir seferleri başlar mı bilmem ama özellikle yaz aylarında Antalya seferlerinin olacağı kesin gözüyle bakıyorum. Çünkü Bursa ve çevresinden Antalya bölgesine talep her geçen gün artıyor onun içinde hazır teşvik çıkarılmışken muhakkak bir firma bu fırsattan yararlanacaktır.

Ne diyelim umarım yetkililerin yaptığı planlamalar hayalde kalmaz.

Gönderilme zamanı: 01 Oca Sal, 2013 14:22
gönderen btgn
Antalya seferlerinin olacağı kesin gözüyle bakıyorum.
Bursa - Antalya arasına Sunexpress talip olursa uçuş gerçekleşir ama onlar talip olmazsa da bu hatta uçuş olmaz. Antalya'da merkezi olan tek şirket Sunexpress. Diğer şirketlerin Antalya - Bursa arası sefer yapması , iki şehirde de merkezleri olmadığı için , şirketlere sorun oluşturabilir.

İzmir seferlerine gelirsek , bunu olmayacağı , olsa da tutmayacağı zaten belli İzmir'e uçakla gitmenin hiç bir avantajı yok. Belki Ankara aktarmalı çalışan Anadolujet gibi Sunexpress de İzmir'den Anadolu ve Avrupa şehirlerine aktarma imkanı sağlarsa tutabilir ama çok küçük bir ihtimal.

Gönderilme zamanı: 01 Oca Sal, 2013 17:59
gönderen Esat
Açıkçası Bursa - İzmir konusunda bende tereddütlüyüm pek mantıklı bir iş gibi gelmedi bana talep göreceğini de pek sanmıyorum açıkçası, diğer güzergahlar için bir şey diyemem bence işletilmeden bir şey söylemek yanlış olur, nasıl bir teşvik varmış onu da tam anlamadım açıkçası üstün körü okudum yazıyı.