brs-M.04:02 » M2 Üniversite-Kestel Metro Hattı

Kullanıcı avatarı
Esat
Pir-i Seyyâh

Re: brs-M.04:02 » M2 Üniversite-Kestel Metro Hattı

Mesajgönderen Esat » 28 Nis Cum, 2017 07:18

mustafaguler yazdı:Bu istasyonun yapı ile birlikte sefer sürelerine +2 dakika olarak yansıyacaktır.

2 dk. fark edeceğini düşünmüyorum, normalde bir metro aracının istasyonda dur kalk süresi 20 sn ideal kabul edilir, küçük sarkmalarla 25 i bulabilir ama 30 falan uzun yani :) bu durak ara da bir noktaya inşa edildi sanırım dolayısı ile 1 dk gibi etki eder ama 2 dk etmez herhalde :) seferler başlayınca Bursa da ki arkadaşlardan bilgi bekliyoruz, İstanbul' da da benzer bir ilave konusu duydum, böylece görmüş oluruz sonradan istasyon ilavesi seferi ne kadar etkiliyor.

mustafaguler
Serbest Geçiş

Mesajgönderen mustafaguler » 28 Nis Cum, 2017 08:19

Engin Y yazdı:Bursaray'da dörtlü set mi kullanılıyor?

Duwag dışında tüm markalar dörtlü set halinde çalışıyor, yani tam kapasite.

mustafaguler
Serbest Geçiş

Mesajgönderen mustafaguler » 28 Nis Cum, 2017 08:20

Esat yazdı:
mustafaguler yazdı:Bu istasyonun yapı ile birlikte sefer sürelerine +2 dakika olarak yansıyacaktır.

2 dk. fark edeceğini düşünmüyorum, normalde bir metro aracının istasyonda dur kalk süresi 20 sn ideal kabul edilir, küçük sarkmalarla 25 i bulabilir ama 30 falan uzun yani :) bu durak ara da bir noktaya inşa edildi sanırım dolayısı ile 1 dk gibi etki eder ama 2 dk etmez herhalde :) seferler başlayınca Bursa da ki arkadaşlardan bilgi bekliyoruz, İstanbul' da da benzer bir ilave konusu duydum, böylece görmüş oluruz sonradan istasyon ilavesi seferi ne kadar etkiliyor.

Gözünden de bir şey kaçmıyor ağabey he :D

Uğur
Sezonluk Yolcu

Mesajgönderen Uğur » 28 Nis Cum, 2017 09:43

Esat yazdı:

Bu İstanbul'daki ilave sanırım Ulubatlı - Bayrampaşa arasında olacaktı yanlış hatırlamıyorsam?

“Bursa Metro Hatları - BursaRay” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir